Чи складно самостійно підібрати ксенонові комплекти в машину?

Найбільш розповсюдженими приладами для встановлення у систему освітлення транспортного засобу вважаються ксенонові лампи. Вся справа у тому, що вони значно відрізняються від своїх попередніх аналогів, за рахунок зовсім іншої конструкції та характеристик. Крім цього слід зазначити, що газорозрядна оптика для авто набагато довше справляється із усіма поставленими задачами. Саме тому автомобілісту не доводиться постійно замислюватися про необхідність заміни лампочки в машині.

Деякі автомобілісти вважають, що самостійно підібрати комплект ксенону для авто просто неможливо. Але це далеко не так. Насправді тут не має нічого складного. Для здійснення правильного вибору достатньо попередньо ознайомитися із усією інформацією з цього приводу, яка допоможе розібратися із різновидами та перевагами освітлювальних приладів.

Перш за все хочеться сказати, що ксенонові лампочки мають зовсім іншу конструкцію, яка передбачає наявність двох електродів, між якими створюється розряд. Таким чином, оптичні продукти набагато довше виконують основні функції. Також ксенонові лампочки вважаються доволі єнергоефективними. А все тому, що під час роботи не витрачають багато енергії. До того ж слід запам’ятати, що після встановлення газорозрядних приладів значно знижується ризик виникнення аварійної ситуації.

Якщо ви прийняли рішення облаштувати систему освітлення власного транспорту ксеноновим обладнанням, тоді необхідно розібратися із деякими факторами.

У першу чергу необхідно відштовхуватися від напруги транспортного засобу, яка може знаходитись на різних показниках. При цьому найбільшою популярністю користується автомобільний ксенон 9-32B, який можна із легкістю встановлювати як на легкові, так і на вантажні авто.

Також доведеться із усією відповідальністю підійти до вибору блоку розпалу, бо саме від нього залежить можливість роботи ксенонової лампочки. Вся справа у тому, що цей прилад використовується для генерування напруги, та забезпечення швидкого розпалу ксенону. Безумовно, баласт повинен повністю співпадати із показниками лампочки. Тому щоб зекономити власний час, спеціалісти рекомендують купувати готові комплекти ксенону, у яких передбачена наявність усіх необхідних компонентів.

Ще одним важливим показником вважається монтажний цоколь лампочки. Для того щоб із ним розібратися, достатньо прочитати інструкцію по експлуатації транспортного засобу, в якій виробник чітко вказує про наявність тих чи інших приладів в авто із відповідним цоколем. Таким чином, ви зможете за декілька хвилин підібрати ідеальні ксенонові лампочки для власної машини.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *