#Любой анкор#

Грудень і січень є календарними місяцями зими . Хоча в різних регіонах Росії погода відрізняється , температури на вулиці все-одно низькі. Хороший момент , щоб перевірити модну новинку цього сезону — білий светр. Сьогодні , є чимало пропозицій від різних інтернет магазинів , тому ви спокійно можете купити трикотаж оптом від виробника за хорошими цінами , смотрите сайт.

Білий светр має багато переваг. Він універсальний , підкреслює красу засмаглої шкіри , додає характер легкості і невинності. Ви можете носити його з класичними брюками або джинсами , спідницею- олівець , широкими брюками і пр. Але в поєднанні з золотом і сріблом білий светр дає дійсно нищівний ефект. Не всі з нас підпадають під класичний образ Білосніжку , але я думаю , дизайнери були підкорені цієї казкової героїнею в осінній та зимової колекції.

Зверніть увагу на плетіння !

Багато хто з нас насолоджуються гарною тканиною светри та інших речей , зроблених гачком. У цьому , однак, потрібно бути дуже обережним. Білий светр зазвичай додає нам кілька сантиметрів. Товсте плетіння ми може додатково збільшити фі гуру на 2 розміру ! Якщо ви худенька дівчина , або у вас тонка талія при широких стегнах (так звана фігура « груша »), то навпаки , светр з товстим плетінням буде для вас порятунком . Він вирівняє пропорції і додати кілька сантиметрів.


Захурделило — та так, що всі комунальні служби вийшли на прибирання, новини 2017-12-18

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *