Які роботи не виконати без спецтехніки

Спеціальною технікою називаються машини, які використовуються для спеціальних завдань. Це автокрани та бетономішалки, екскаватори та навантажувачі, асфальтові ковзанки. Для проведення робіт купувати таку техніку просто нема рації, крім цього вона досить дорога. Найчастіше оренда пропонується вже з оператором, тому використовувати її вигідно.

Де не обійтися без спецтехніки?

Спецтехніка знадобиться у багатьох галузях. Наприклад, вона просто незамінна під час будівництва будинків, інших об’єктів. А також при проведенні земляних робіт, наприклад, ремонт тепломереж, каналізації. Також спецтехніка застосовується під час ремонту доріг.

Яка спецтехніка пропонується в оренду:

  • Екскаватор-навантажувач;
  • Телескопічний навантажувач;
  • гусеничний або колісний екскаватор;
  • Міні екскаватор;
  • Гідромолот, бур;
  • Автокран, самоскид, підйомник, каток та багато іншого.

Все це можна взяти в оренду та вирішити необхідні завдання у найкоротший термін. Зрозуміло, що відразу брати всю техніку немає сенсу. Орендувати її треба за необхідності.

Яка спецтехніка знадобиться для будівництва будинку, прокладання комунікацій

Зазвичай під час будівництва котеджу теж потрібна техніка. Наприклад, для підготовки ділянки під будівництво знадобиться бульдозер. Якщо необхідно викопати траншею під фундамент, котлован під басейн – екскаватор. Самоскид знадобиться для того, щоб вивезти сміття, а гідромолот дозволить усунути старі будівлі, якщо вони були на ділянці, але зараз не потрібні. Для приготування розчину необхідна бетонозмішувач. Коли будують котедж більше одного поверху, стане в нагоді автокран. При проведенні комунікацій необхідно орендувати екскаватор, якщо великі труби, то автокран.

Чому краще орендувати техніку, ніж купити

Будь-яка спецтехніка дуже дорого коштує, тому купувати її немає сенсу. Також керувати цією технікою потрібно вміти, а отже, простіше взяти її в оренду з оператором. Не доведеться займатися її обслуговуванням та ремонтом, адже власник сам проводить ТО і навіть має базу, де її зберігає. Також клієнту запропонують великий асортимент спецтехніки на будь-який термін. Це дозволить витратити мінімум коштів на її оренду. Саме тому клієнт може взяти техніку для проведення робіт у потрібний час, а використання обладнання по кілька годин на добу не вдарить по кишені. Щоб підібрати потрібний асортимент та уточнити розцінки, можна скористатися консультацією менеджера.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *